Apraksts

Ģimenes radīts mājražošanas uzņēmums, kurā top gardas karameles. Ievas mājās gatavotās sviesta karameles, izgatavotas ar mīlestību un rūpību un ir autentisks roku darbs. Gardās karameles ir pilnīgi dabīgas, bez konservantiem un krāsvielām, un sastāv tikai no divām sastāvdaļām – sviesta un cukura.

Sviesta karameles meistarklasē iespējams iepazīt darbnīcas rašanās stāstu, atklāt aizraujošus vēstures faktus par cukura izcelsmi un tā ceļu līdz Latvijai, kā arī kopā ar meistari Ievu pagatavot dažāda veida karameles. Viss, kas netiks apēsts uz vietas, tiks rūpīgi iesaiņots līdzi.

Izglītojošajā nodarbības daļā tiks uzzināsiet kā ātrie ogļhidrāti, proti, cukurs, ietekmē cilvēka organismu, un kā to atbildīgi lietot uzturā, ievērojot veselīga uztura un dzīvesveida principus.

Piemērotais auditorijas vecums – no 5 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Piesakot grupu, jāsniedz informācija par grupas sastāvu un tās dalībnieku vecumu, pēc, kura tiek piemērota meistarklases programma. Ģimenēm ar pieaugušā līdzdalību bērna minimālais vecums nav ierobežots. 

Meistarklase grupām tiek vadīta pēc izvēles - Sviesta karameles mājā, Pļavas ielā 42 vai Rīgas Motormuzeja Bauskas filiālē, Derpeles ielā 2.


Piedāvājums
  • Sviesta karameles meistarklase (aptuvenais ilgums – 1 h)
  • Izbraukuma meistarklases uz jebkuru vietu Latvijā

Cenas

Meistarklase: 20 eur/pers

Skolēnu, pirmsskolas un senioru grupām 10 eur/pers

Tūristu grupām/uzņēmumiem/iestādēm - par izmaksām sazināties individuāli!

 

Ieteikt: