Ieteikt:

25. Septembris, 2023 līdz 1. Oktobris, 2023

no 18:30 līdz 19:00

Šogad Ziemeļvalstu dienas notiks Bauskā!

Programmā:

No 25. septembra līdz 1. oktobrim Bauskas kultūras centrā ikviens interesents ir aicināts baudīt Ziemeļvalstu kino izlasi. Piedāvājumā būs filmas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

28. septembrī Bauskas pilī gaidāms džeza mūzikas koncerts. Koncerta brīvbiļetes ir nepieciešams rezervēt iepriekš Bauskas pils muzeja biļešu kasē – tālrunis 63922280; vietu skaits pasākumā - ierobežots.

No 21. septembra līdz pat decembra sākumam dažādās vietās Bauskas novadā būs apskatāmi Latvijas un Ziemeļvalstu mākslinieku darbi. Tie būs izstādīti Bauskas Kultūras centrā, Bauskas pilī, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Rundāles Multifunkcionālajā centrā, kultūrtelpā „Mežotnes baznīca”, „Gaismās”, Bauskas novada bibliotēkās un pilsētvidē.

Jau astoto gadu Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā kopā ar Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas vēstniecībām Latvijā un Dānijas Kultūras institūtu organizē Ziemeļvalstu dienas kādā no Latvijas reģioniem. Bauska šim notikumam nav izvēlēta nejauši – pilsētu ar Ziemeļvalstīm saista vēsturiski notikumi, senas tirdzniecības saites un arī arhitektūra.

https://www.bauskasnovads.lv/lv/jaunums/ziemelvalstu-dienas-sogad-notiks-bauskas-novada?fbclid=IwAR2Y7s9WFcZQ3IhNIEbTWMlgu-BFgxwd86miBmWNGiU6xPnfEkqtKKuHBj0